اطلاعات تماس

عرضه، تقاضای خودش را بوجود می‌آورد. این قانون سی در اقتصاد شاید در زمان‌های گذشته پاسخگو بود اما امروزه با مجازی شدن کسب‌وکارها خیلی نمی‌شود به آن اتکا کرد، اینکه تصور کنید مشتری‌ها خودشان می‌آیند و از شما خرید می‌کنند، تصور درستی نیست؛ باید نیرو محرکه‌ای وجود داشته تا با  کسب‌وکار شما آشنا شوند سپس مایل به خرید از شما شوند.

 در گذشته که کسب‌وکارها به بازار و مغازه محدود بودند، بازاریابی کار سختی بنظر نمی‌آمد، هر مغازه‌ای مشتریان ثابت خودش را داشت. ولی امروزه، با آنلاین شدن کسب‌وکارها، صاحبان مشاغل به چند مشتری ثابت، قانع نیستند. بین کسب‌وکارها رقابت شدیدی شکل گرفته است، حتی سر یک مشتری هم دعواست، چه برسد به اینکه در دوراهی بین فروش سنتی و وارد شدن به فضای آنلاین، بحث هزاران مشتری مطرح است.

اینکه چطور در بازار آنلاین ظاهر شوید، بحث بسیار مهمی است. ادبوم تمامی بسترهای ورود شما از بازار سنتی به فضای آنلاین را مهیا می‌کند. مولفه اصلی شرکت ما: نظم، اهمیت به جزییات و روی برنامه پیش رفتن است. با مدیریت صحیح کسب‌وکار، وبسایت و شبکه‌های مجازی‌تان، مسیر پیش‌روی فروش‌تان را صعودی کنید.

شرکت آفرینش نگار شریف (ادبوم) فعالیت رسمی خودش را با هدف رشد و توسعه کسب‌وکار شما آغاز کرده است، همواره تلاش می‌کنیم بهترین خدمات را با پیاده‌سازی به‌روزترین استانداردهای موجود به شما ارائه دهیم، موفقیت شما، موفقیت ماست. پس با خیال راحت به ما اعتماد کنید و صفر تا صد بیزینس خود را به‌ما بسپارید.

k

هزینه بهینه

راه‌های بهینه شدن کسب‌وکار خودتان را به ما بسپرید، تا هزینه‌هایتان حداقل شود.

k

تحلیل و تحقیق بازار

اَدبوم با کمک شما به تحلیل و شناسایی دقیق بازار هدف شما می‌پردازد و گزارش کاملی برای توسعه بهتر به شما ارائه می‌دهد.

f

پشتیبانی همیشگی

اَدبوم در اتمام پروژه شما را تنها نمی‌گذارد و در هر زمانی که نیاز داشته باشید مشاوره تخصصی در اختیار شما قرار می دهد.

j

مشاوره در تمام مراحل توسعه کسب و کار

ما در اَدبوم متخصصین با تجربه ای در زمینه‌های بازاریابی و فروش در اختیار داریم.